Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský klub a příměstský tábor

 

 

„Dětské kluby a příměstské tábory na

Podhostýnsku II“

 

 

Registrační číslo:

 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015688

 

     V nedávné době jsme ukončili projekt Dětské kluby a příměstské tábory na Podhostýnsku. Vzhledem ke kladné předchozí zkušenosti, malé kapacitě školní družiny a poptávce po příměstských táborech jsme se rozhodli pokračovat v navazujícím projektu Dětské kluby a příměstské tábory na Podhostýnsku II. Projekt zajišťuje financování provozu i zajištění potřebných pomůcek a materiálu, bez kterých by kvalitní dětský klub ani příměstský tábor nemohl fungovat.

 

     Dětský klub je v provozu denně před vyučováním od 6:00hod. do 7:45hod, souběžně se školní družinou od 11:30hod. a po skončení školní družiny do 16:15hod. O děti se stará jedna pečovatelka, která vhodně vybírá a přizpůsobuje jednotlivé aktivity. V rámci dětského klubu děti tvoří, malují, chodí na vycházky, hrají společenské hry, soutěží, modelují, sportují, zpívají, poslouchají hudbu a mnoho dalších aktivit.

 

      Příměstské tábory probíhají v době školních prázdnin od 6:30hod. do 15:30 hod., nejčastěji formou výletů, exkurzí, turistických vycházek, sportovních činností venku i uvnitř, ale děti i tvoří, malují a modelují atd. O děti se většinou starají jeden nebo dva pečovatelé (dle počtu přihlášených dětí) a vhodně vybírají a přizpůsobují nejrůznější aktivity. V následujícím období proběhne 6 turnusů příměstských táborů. Termíny příměstských táborů jsou vždy zveřejněny s dostatečným předstihem.

 

 

Příspěvky

O činnosti dětského klubu a příměstských táborů za celé období

 
11. 9. 2020 | Rubrika: Dětský klub a příměstský tábor

O činnosti dětského klubu a příměstského táboru v období květen - září 2019

 

Příměstské tábory 2019

 

Informace